Тарифи

Бонусний пакет “Легкий”

Швидкість: 300 МБіт/с, до 500 гігабайт в місяць (15G в день)

149.00

детальніше

Бонусний пакет “Комфорт”

Швидкість: 300 МБіт/с, до 1000 гігабайт в місяць (30G в день)

219.00

детальніше

Пакет “Базовий” необмежений

Швидкість: 300 МБіт/с,
необмежений

299.00

детальніше

Пакет “Базовий” необмежений з швидкістю 300 Мбіт/с та необмеженим трафіком тепер доступний за 299,00 грн. Знижки роблять його ще більш вигідним:

Важливо відзначити, що вартість вказана за календарний місяць. Навіть при наявності тільки одного тарифу, система знижок дарує споживачам можливість зекономити гроші, не обмежуючи швидкість 300 Мбіт/с, яка залишається стабільною.

Сучасні вимоги до інтернет-підключення, такі як дистанційна робота, навчання та стрімінг високоякісного відео, вимагають потужного каналу зв’язку, а також актуального роутера з підтримкою WiFi4, WiFi5 та новітніх кінцевих пристроїв.

Контроль споживання реалізований через “м’яку квоту”, яка враховує знижку на основі максимального обсягу трафіку за останні три місяці. Важливо врахувати, що при підключенні застарілою технологією Fast Ethernet (мідний кабель) діють обмеження на швидкість – 100 Мбіт/с.

Адміністрація не несе відповідальність за низьку якість послуг у випадках, коли споживач використовує застаріле обладнання чи не бажає співпрацювати для підвищення якості обслуговування. Тому рекомендується користуватися сучасним обладнанням та співпрацювати з обслуговуючим персоналом для максимальної задоволеності від використання послуг.

Перейти до панелі інструментів