Монтаж офісної локальної мережі

Сьогодні важко уявити сучасний офіс без обладнання з виходом в інтернет. Наразі існує кілька способів встановлення мережі між комп’ютерами. Для когось може підійти рішення з використанням Wi-Fi, але що, якщо це велике виробництво, де необхідно забезпечити безперебійну роботу комп’ютерних систем всіх співробітників, а також швидкий обмін даними? У цьому випадку якісно спроектована і налаштована локальна мережа буде в нагоді.

Інженери компанії XNET мають понад 10 років досвіду проектування та налаштування кабельних систем. Залежно від потреб бізнесу та вимог клієнта, наші фахівці допоможуть вам максимально швидко та якісно виконати проектування та монтаж локальної мережі.

ПЕРЕВАГИ МОНТАЖУ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ В ОФІСІ Використання локальної мережі в офісі відкриває безліч переваг і перспектив: швидкий обмін даними будь-якого формату та розміру, можливість підключення необмеженої кількості комп’ютерів та багато іншого:

НАЛАШТУВАННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ТА ВИДИ МОНТАЖНИХ РОБІТ Ви чітко вирішили, що будете проектувати та налаштовувати локальну мережу на виробництві або в офісі? Тоді не буде зайвим дізнатися, які види робіт включає підключення та налаштування локальної мережі:

ПРОКЛАДАННЯ КАБЕЛЯ – ВІДКРИТИЙ АБО ВНУТРІШНІЙ СПОСІБ Зазвичай тип прокладки кабеля в багатьох відноситься до кваліфікації виконавця, а також його добросовісності. Більшість компаній обирають простий відкритий спосіб прокладки. Він має безліч переваг, серед яких швидкість монтажу та простота заміни або ремонту. З іншого боку, кабель постійно на виду, тому комусь буде нескладно його пошкодити. У результаті робота всієї системи буде призупинена.

Внутрішній спосіб прокладки є надійнішим, але вимагає попередніх робіт, а також додаткових витрат. При цьому кабель прихований, його важко перерізати або вилучити.

Якщо для монтажу комп’ютерних мереж потрібне надійне рішення, але при цьому швидке, підійде варіант з використанням коробки. Детальніше про методи проектування розкаже наш фахівець, коли детальніше ознайомиться з об’єктом.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЗАМОВИТИ МОНТАЖ І НАЛАШТУВАННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ В КОМПАНІЇ XNET? Наша команда інженерів завжди дуже ретельно підходить до кожного клієнта. Ми детально вивчаємо об’єкт, спілкуємося з клієнтом, дізнаємося його цілі та потреби. Людське ставлення та якісне обслуговування – це цінності нашої компанії, якими ми керуємося понад 10 років. +

Детальну інформацію про ціни на монтаж локальної мережі в Києві та Україні ви можете дізнатися за телефоном +38 (050) 017 6264. Дзвоніть прямо зараз! Також ви можете залишити заявку на сайті або замовити зворотний дзвінок.

Перейти до панелі інструментів