Кар’єра

Наші основні вимоги до кандидатів залежать в першу чергу від вакансії. Основна вимога для більшості вакансій – вища освіта, володіння комп’ютером, знання предмета діяльності компанії, а саме комп’ютерної мережі. Ми цінуємо в співробітниках вміння працювати в команді, ініціативність, професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, якість виконаної роботи, орієнтованість на результат та потреби клієнта. Ми пропонуємо цікаву роботу та перспективу кар’єрного зростання.

ПЕРЕГЛЯНУТИ АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

Якщо ви не знайшли в переліку вакансій у нашій компанії, Ви можете надіслати резюме, заповнити анкету, де самі можете вказати напрямок вашої роботи. Наші двері завжди відкриті для спеціалістів, які хочуть йти вперед разом з нами. Надіслати резюме(анкета) hr@xnet.sumy.ua

ВАКАНСІЇ

Напрямок маркетингу та продажу послуг. Технічний напрям (будівництво та експлуатації мережі)

Абонентський відділ

Менеджер прямого продажу
Функціональні обов’язки: продаж послуг компанії у закріпленому районі; збирання маркетингової інформації; проведення переговорів та презентацій послуг; укладання договорів; ведення звітності з продажу.Особистісні якості: комунікабельність, амбітність, організованість.
Знання та навички: досвід роботи у прямих продажах; впевнений користувач Internet, ПЗ (MS Office).
Вимоги: м/ж 19-25 років, ОР – від року.

Монтажник лінійних споруд зв’язку

Перейти до панелі інструментів