Реестрація

Ми вітаємо вас у секції “Реестрація та підключення”, де надаємо можливість зручного та швидкого підключення до наших послуг. Що треба зробити для того, щоб стати нашим клієнтом:

Умови підключення:

  1. Вибір тарифу: Оберіть тариф, який відповідає вашим потребам. Ми пропонуємо різноманітні пакети послуг з різними швидкостями і включеними опціями.
  2. Проведення технічної експертизи: Наші кваліфіковані фахівці проведуть технічну експертизу для визначення технічної можливості підключення у вашому районі. Цей етап важливий для забезпечення якісного та стабільного з’єднання.
  3. Узгодження умов: Після отримання вашої заявки та позитивного результату технічної експертизи, наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей та узгодження умов підключення.
  4. Підписання договору: Після успішного узгодження умов, вам буде запропоновано підписати договір на надання послуг. Уважно вивчіть всі умови та відповідайте на всі ваші питання.
  5. Оплата та підключення: Після підписання договору, внесіть необхідну суму на рахунок. Після оплати ми приступимо до підключення, і ви зможете насолоджуватися якісним та швидким Інтернетом від нашої компанії.

Зателефонуйте +38 (050) 017 6264 прямо зараз для подальшої координації

Дякуємо за вибір наших послуг!

Перейти до панелі інструментів