Найкращi тарифи, обслуговування та сервiс.

 
 
 
Вхід для абонентів
Логін:
Пароль:
   
     
(по сайту ] ( в интернетi ]
 
 

 

Технічна підтримка / Налагодження мережі


Інструкція з налаштування FlylinkDC++

Крок перший

Установка клієнта FlylinkDC++. Завантажте КЛІЄНТ (натисніть тут) і запускаємо його.Вибираємо тип інсталяції "Настройки" знімаємо всі галочки і натискаємо "Далее" .Вибираємо місце установки клієнта.Для зручності можете створити ярлики в меню швидкого запуску, на робочому столі і помістити в автозавантаження.Виконується копіювання файлів. В кінці натискаємо "Завершить".

Крок другий

Налаштування скачування. ВАЖЛИВО для WINDOWS 7 потрібно дозволити доступ брандмауеру windows до всіх можливостей програми.Запуститися "Мастер настроек FlylinkDC++" (у випадку якщо не запуститься натисніть сочитание гарячих клавіш Ctrl + Shift + W або натисніть Файл -> Мастер настроек).Тепер введіть свій логін чи згенеруйте випадковий. Це основний нік за замовчуванням для всіх хабів. Він не повинен містити пробіли, попадаються хаби, на яких заборонено використання знаків пунктуації, в такому випадку можна змінити нік тільки для одного конкретного хаба у властивостях цього хаба у вікні Улюблені хаби (Ctrl + F). E-mail та Опис необов'язково.Далі потрібно вказати IP-адресу для підключення до хабам. Для цього натисніть на кнопку "Определить IP-адрес" і поставте галочку автоматично оновлювати IP-адресу при кожному запуску програми.Тут налаштовувати нічого не потрібно просто натискаємо "Далее" програма сама все налаштує автоматично.Вкажіть шлях завантаження і збереження файлу у другому рядку необхідно вказати місце збереження тимчасових файлів (якщо другий рядок залишити порожній то тимчасові файли будуть зберігається в папці яка вказана в першому рядку).Всі стандартні налаштування завершені далі налаштуємо FlylinkDC + + для роботи в нашій мережі

Крок третій

Налаштування з'єднання. Перейдіть Файл -> Настройки -> Настройки соединения і виберіть Прямое соединение.

Крок четвертий

Додавання файлів і папок для загального користування в FlylinkDC++. Для повноцінної роботи в ДЦ необхідно розшарити небудь. Сам сенс Direct Connect полягає в обміні файлами. Якщо ніхто нічого не буде расшарівать, то і завантажити нічого не можна буде. Не скупіться і розшарювайте файли. Розшарювати можна не окремі файли, а папки, в якій лежать файли. Оберіть у дереві папку, до якої хочете дати доступ іншим користувачам, і поставте навпроти неї галочку. УВАГА! Не розшарювайте папки Windows, Program Files, ProgramData, Documents and Settings, Users і папки з встановленими програмами! У них знаходяться важливі файли, що містять Ваші паролі до сайтів, пошти, мессенджерам і хабам. Ви ж не хочете поповнити список нещасних, у яких вкрали паролі до всіх сервісів? Пожалійте хоч своїх друзів, скільки до них спаму буде приходити від Вашого імені.

Крок п'ятий

Натисніть на іконку "Избранные хабы" або комбінацію гарячих клавіш Ctrl + F. У відкритій вкладці що б створити новий хаб натисніть "Новый..."У полі Название введіть ім'я хаба Xnet. У полі Адресс введіть адресу хаба dc.sumy.net.ua. І в графі Соединение виберете Брандмауэр(пасив, худший вариант).Для авто-з'єднання відзначте хаб галочкою. Натисніть правою кнопкою мишки на ім'я хаба і натисніть з'єднання.

Перегляд списку та отримання файлів

Існує декілька способів роботи з ресурсами хаба. Розглянемо перший. Для того щоб переглянути список файлів будь-якого користувача хаба і отримати необхідний файл слід натиснути правою кнопкою миші на ім'я користувача в програмі і вибрати зі списку файлів, або натиснути двічі лівою кнопкою миші на нікнейма. Після цього відбудеться зв'язок з клієнтом користувача, буде отримано перелік файлів і папок, доступних для загального завантаження. Щоб поставити необхідний файл або папку в черзі завантажень власний ПК слід натиснути на ньому двічі лівою кнопкою миші. Через де який проміжок часу файл буде завантажений в папку завантажень (див. крок з налаштування). Швидкість завантаження, як правило, залежить від кількості сідерів - тоесть користувачів DC, підключених і володіють саме цим файлом, і пропускної здатності їх каналів зв'язку.

Пошук файлів в мережі FlylinkDC++

Другий спосіб роботи з ресурсами хаба. Якщо необхідно знайти конкретний файл, слід використовувати пошуковий розділ. Для цього слід натиснути комбінацію клавіш Ctrl + S або кнопку Пошук із позначкою побільшувача. У вікні введіть частину назви файлу (або повністю) і натисніть Пошук. Якщо файл із заданим або схожою назвою присутній у користувачів хаба на момент проведення пошуку, в правій частині екрану з'явиться список файлів, частково або повністю задовольняють даному запиту. Для отримання більшої кількості результатів пошуку можна спробувати набрати шаблон пошуку латинськими літерами.

Рішення типових проблем

Зверніть увагу! У разі, коли відбувається з'єднання з хабом, при цьому спостерігаються відвантаження (upload), але завантаження з користувачів (download) не відбувається, слід перевірити наступне:
  1. Налаштувати стандартний брандмауер Windows необхідним чином (або взагалі виключити) натисненням Пуск -> Настройка -> Панель управления -> Брандмауэр Windows;
  2. Перевірити налаштування антивірусного ПЗ (швидше за все, слід внести деякі коригування в налаштування властивостей мережевого екрану або вимкнути) і firewall.
  3. У разі, якщо зазначені вище рекомендації не допоможуть у вирішенні проблеми, в налаштуваннях хаба клієнту FlylinkDC++ слід змінити режим на «пасивний».
Увага - режим обмеженої функціональності! Робити це рекомендується тільки у випадку, коли клієнт не працює потрібним чином в активному режимі, а також немає можливості з'ясувати яке саме ПЗ блокує його роботу. Для цього слід перейти на вкладку Улюблені хаби зліва внизу, натискання на хабів Xnet (що адреса dc.sumy.net.ua) правою кнопкою миші, пункт Властивості, після чого в правій частині в полі Соединение слід змінити режим на фаєрвол (Пасив, гірший варіант). Натискаємо ОК і перезавантажуємо клієнт FlyLinkDC++.

Опис програми
завантажити клієнт

Інструкція з налаштування ICQ

Крок перший

Установка програми.
Для установки програми ICQ на ваш комп'ютер, необхідно завантажити інсталяційний файл. Тепер його необхідно відкрити, для цього знайдіть скачаний раніше файл і клацніть на нього лівою кнопкою миші 2 рази. Відразу після цього вам буде показано попередження виду:Виберіть мову встановлення і натисніть Далее.Автоматична установка програми. Почекайте трохи - зовсім скоро ICQ буде встановлена.

Крок другий

Реєстрація
Для того щоб почати користуватися ICQ, вам необхідно пройти реєстрацію. Реєстрація на сайті icq.com абсолютно безкоштовна і не займе багато часу. Щоб отримати обліковий запис, необхідно:
 • Перейти на сторінку реєстрації;
 • Ввести ім'я та прізвище, який будуть відображатися при відправленні повідомлень;
 • Ввести адресу електронної пошти, на який буде відіслано лист для завершення реєстрації, а також пароль від створюваної облікового запису, якщо він буде загублений;
 • Придумати безпечний і надійний пароль, який ви будете використовувати для входу в ICQ;
 • Пароль повинен складатися з 6-9 символів і може включати в себи великі і маленькі латинські букви і цифри.
 • Підтвердити введення пароля, набраного в попередньому полі, щоб уникнути помилки;
 • Вказати дату вашого народження, для цього виберіть необхідні параметри в випадаючих списках;
 • Вказати вашу стать;
 • Ввести код, представлений на картинці;
 • Натиснути «Реєстрація».
 • У разі вірного заповнення реістраціонной форми, на вказану адресу електронної пошти буде надіслано листа з посиланням. Щоб завершити реєстрацію, відкрийте лист, що прийшов з адреси support@icq.com, і перейдіть за посиланням - вітаємо вас, тепер ви маєте власну обліковий запис.

  Крок третій

  Авторизація Авторизація потрібна для того, щоб вашим обліковим записом могли користуватися тільки ви. Процес авторизації полягає в введенні своїх ідентифікаційних параметрів: UIN (номера мобільного телефону або логіну) та пароля для входу в ICQ. Для входу в ICQ запустіть встановлену програму, для цього клацніть на значок ICQ 2 рази лівою кнопкою миші.  Перед вами відкриється діалогове вікно авторизації користувача. У даному вікні ви можете як зайти вже під існуючою обліковим записом, так і отримати нову.
  Зайти у свій обліковий запис На вкладці «UIN / E-mail" введіть свій UIN або e-mail, який прив'язаний до вашого профілю, а також пароль.  Якщо ви одноосібний користувач комп'ютера, з якого використовуєте ICQ, то встановіть галочку навпроти «Запам'ятати» - тоді вам не доведеться вводити пароль при наступних входах. Якщо ви не можете згадати пароль, натисніть «Забули пароль?» - Вам запропонують поновити його. Ви також можете задати налаштування з'єднання, для цього перейдіть за посиланням "Налаштування" і вкажіть необхідні параметри.
  Виберіть статус, з яким хочете зайти в мережу і натисніть "Ввойти"- програма почне з'єднуватися з сервером. Під час з'єднання в панелі завдань, поруч з годинником, буде горіти значок
  Якщо ви ввели невірні дані для входу, то отримаєте відповідне попередження, а значок ICQ забарвиться в червоний колір - . Після чого вам запропонують повторити спробу введення авторизаційних даних. Якщо ви сумніваєтеся в коректності введення пароля, спробуйте його відновити, перейшовши за посиланням «Забыли?».
  Якщо значок ICQ продовжує горіти жовтим (), це означає, що немає підключення до Інтернету або ваша мережа не налаштована. Для вирішення даної проблеми вам необхідно звернутися до свого системного адміністратора.
  Якщо з'єднання встановлено, то поруч з годинником з'явиться значок , а перед вами відкриється вікно зі списком контактів - вітаємо, ви вийшли в мережу!
  На цьому налаштування програми завершена.

  Опис програми
  Завантажити клієнт

  Налаштування uTorrent

  Крок перший

  Установка клієнта uTorrent. Завантажте КЛІЄНТ (натисніть тут) і запускаємо його.  Виберіть місце установки клієнта. Та для зручності створіть ярлики на робочому столі та у меню "Пуск".  Додайте uTorrent як вийняток у Windows Firewall та додайте у автозавантаження.  Виберіть "Виборочная инсталяция" та зніміть галочку з Instal Toolbar.  Поставте галочку "Принять" і натисніть "Закончить".

  Крок другий

  Завантаження файлів через uTorren

  Зайти в новину в якій є torrent-файл і натиснути кнопку "Завантажити торрент файл".  Вказати шлях (куди зберегти torrent файл). Ім'я torrent-файлу обов'язково має містити .torrent.  Відкрити torrent-файл можна двома способами:
 • Подвійний клік, по завантаженому файлу. Запуститься торрент-клієнт і запропонує місце збереження файлу.
 • Запустити Ваш торрент-клієнт.Файл -> Відкрити новий (Ctrl + O).
  Або натиснути "Відкрити"
  У вікні знайти потрібний torrent-файл і натиснути "Открыть".
 • У вікні вказати місце збереження (1) і можна відразу змінити ім'я (2) завантажуемого файлу / папки.  Натиснути "Загрузить сейчас" або "Загрузить позже". Примітка: Якщо Ви натиснули "Загрузить позже" завдання на скачку додатися і буде чекати поки Ви натиснете ПКМ/Запустить або кнопку "Старт"
  Якщо в папці декілька файлів, а Вам потрібно завантажити тільки деякі. Зніміть галочки з тих файлів які Вам качати не потрібно.  Натиснути "Загрузить сейчас". Щоб докачати файли з торрента, який вже завантажувався раніше необхідно виділити потрібну закачку, натиснувши по ній.  Натиснути "ПКМ/Властивості" або на кнопку і натиснути "Загрузить сейчас".
  Опис програми
  Завантажити клієнт
   
    Розробка сайту — Revolverdesign.net
  Iдея i розробка сайту — Revolverdesign
   

  Деякi нашi проекти

  FRESH – все новинки сети Сумской городской портал -=Rock.Sumy=- Мега-Рок-Портал PIX Форум сети Хнет
   
   
   
    © 2007 – 2010 Pavlabor   
  Для абонентiв
  Лiцензiя АВ 303461 вiд 06.02.2007